Nowości w Salonie Grażyna!


pedicure 95 zł

Opiłowanie paznokci, wycięcie skórek, usunięcie zrogowaciałego naskórka

SAUNA NA WŁOSY 40 zł

Sauna na włosy to zabieg silnie regenerujący zalecany do włosów suchych, zniszczonych oraz zmęczonych zabiegami prostowania, farbowania czy trwałej ondulacji. Głębokie nawilżenie i ciepło sprawia, że odżywcze składniki maski głębiej wnikają w strukturę włosa.

MANICURE I PEDICURE HYBRYDOWY od 60 zł

Manicure Hybrydowy ORLY GEL FX to nowoczesny system łączenia lakieru, żelu oraz witaminowej kuracji, która sprawi, że paznokcie po zabiegu będą w doskonałym stanie. Zabieg zapewnia trwały 2-tygodniowy manicure bez odprysków z niesamowitym połyskiem.

Dzięki zawartości witamin A, E oraz prowitaminy B5 dodatkowo odżywia i ochrania strukturę płytki paznokci oraz promuje jej zdrowy wzrost i poprawia kondycję paznokci.

MIKRODERMABRAZJA

Mikrodermabrazja to bezbolesny, krótki zabieg polegający na kontrolowanym usuwaniu kolejnych warstw naskórka przy użyciu diamentowych końcówek o różnej grubości kryształów.

SONOFOREZA ł

Sonoforeza jest to zabieg wykorzystujący fale ultradźwiękowe, polegający nawprowadzaniu w głąb skóry odpowiednio dobranych substancji czynnych. Wytwarzane podczas zabiegu ciepło oraz wibracje oddziaływują na głębsze warstwy skóry poprzez stymulujący mikromasaż.

PEELING KAWITACYJNY ł

Peeling kawitacyjny to bezinwazyjne oczyszczanie skóry za pomocą wibracji ultradźwiękowej.

Zabieg ten umożliwia usunięcie martwych komórek naskórka, nadmiaru sebum z porów i mieszków włosowych oraz dodatkowo sterylizuje skórę. Efektem tego jest czysta, odświeżona i pobudzona do odnowy cera.

ZABIEG PARAFINOWY

Parafina dzięki dużej zawartości naturalnych substancji natłuszczających, wygładza, rozgrzewa, odżywia i nawilża. Zabieg polecany jest szczególnie dla skóry suchej, szorstkiej i zniszczonej. Zabieg cieszy się największą popularności w okresie jesienno-zimowym. Może być stosowany na twarz, dłonie oraz stopy.

 

pedicure

Opiłowanie paznokci, wycięcie skórek, usunięcie zrogowaciałego naskórka